Přístrojová kosmetika v Uherském Hradišti

Přístrojová kosmetika v Uherském Hradišti

Ošetření pleti

Jedná se o přístrojovou kosmetiku za použití produktů kvalitní značky Renè D'Essay. Nabízíme následující ošetření:

Informace o značce René D'essay: 

Italská dermokosmetika a kosmeceutika René D'essay má 30letou tradici a je vyvíjena skupinou odborníků z oblasti biochemie, fyziky, farmakologie a biologie.

Ve vlastních laboratořích vyvíjí a vyrábí kosmetické produkty a přístroje. Klade důraz na vysokou kvalitu a účinnost, proto většina ošetření má i studie účinnosti a mnohá z nich jsou patentována. Zaměřuje se především na zdravou a krásnou pokožku a intenzivní omlazení.

V René D'essay nenajdete: parabeny, geneticky modifikované přísady, syntetickou parfemaci a barviva, syntetické emulgátory, petroláty, silikony, parafín, minerální oleje. Není testována na zvířatech a je biologicky odbouratelná. Vhodná i pro vegany.

Držitel ocenění Global Health & Pharma MedTech Awards za ošetření hyaluronic plumping jako Nejinovativnější kosmetické ošetření v Evropě v roce 2020.

  • Oxyceutical lifting, face a yaluronic

​Lifting - pracuje s biodisponibilním kyslíkem a dmae pro silný liftingový účinek. Přispívá k remodelaci obličejového oválu. Vhodné pro ženy ve zralém věku, v období menopauzy, pro ženy po redukci obejmu postavy.

Face - využívá biodisponibilního kyslíku pro rychlou buněčnou obnovu. Po aplikaci se pleť stává kompaktnější a jemnou. Určeno pro pleti s nerovnoměrnou pigmentací, pleti poškozené oxidačním stresem, pro pleti se známkami únavy a pro pleti kuřaček.

Yaluronic - představuje ošetření s intenzivním vyplněním pleti pomocí kyeliny hyaluronové pomocí intenzivního plumping efektu. Přispívá k hluboké hydrataci pleti. Ošetření slouží pro zesílení všech typů pletí.

_MG_0576-2

  • Palmare

Ošetření slouží k bezpečné neinvazivní maximalizaci průniku aktivních látek do kůže pomocí elektroporace, radiofrekvence  a LED světla. Posiluje tvorbu kolagenu a elestinu, sjednocuje barevné odstíny kůže, zpevňuje a zesilňuje kůži...

  • Mesoceuticalab Pen

​Ošetření pomocí vibračního pera pro mezoterapii. Omlazuje a vypíná pleť, posiluje hydrataci a výživu kůže, ošetřuje nezánětlivé akné, řeší hyperpigmentaci, vypadávání vlasů, rozšířné cévky a metličky, zlepšuje vzhled strií a jizev.

_MG_0566

 

Nabídka našich služeb