Vítá Vás salon Centrum krásy Uherské Hradiště

Aktuální novinky

ALCINA Cashmere - péče pro pleť, tělo a ruceoblíbená zimní řada kosmetiky je opět tadyDetail

Vítá Vás Salon Centrum krásy Uherské Hradiště

Salon Centrum krásy byl založen v roce 2007 a v roce 2009 byl přestěhován z Masarykova náměstí v Uherském Hradišti do novějších prostor na ulici Havlíčkovu 2. Pracovnice se zde specializují na služby v oblasti nehtového designu, kosmetického studia a vizážistiky, vlasového studia, pedikúry, přístrojové kosmetiky, ultrazvukové liposukce, masáží a permanentního make-upu. Opravdu pod jednou střechou naleznete vše, co se týče Vašeho zevnějšku. Odtud také vznikl název Centrum krásy- a proto je výstižné i motto salonu: SVĚŘTE VAŠI KRÁSU DO NAŠICH RUKOU...

V příjemném prostředí naleznete nejen klid a nejlepší péči zkušených, pravidelně školených profesionálek s dlouholetou praxí, které se postarají o maximální spokojenost klientů, ale také Vám bude jako pozornost podniku nabídnuto malé občerstvení v podobě kávy a vody. Nechybí ani Wi-Fi připojeni, které je pro naše klienty zdarma. Vítány jsou nejen ženy, ale i muži a děti. Pro děti je připraven dětský koutek, kde nechybí pastelky, stan s balónky a přebalovací podložka a pro muže speciální nabídka v oblasti kadeřnictví, kosmetiky a celá řada masážních procedur:

Věříme, že s těmito službami budete spokojeni a návštěva v salonu Centrum krásy bude pro Vás velmi příjemným zážitkem! Tým pracovnic Centra krásy se již několik let neziskově zúčastňuje různých charitativních akcí na podporu handicapovaných lidí,módních přehlídek a veletrhů. Na všechny služby v salonu lze zakoupit dárkové poukazy, které jistě potěší každého obdarovaného.