Kadeřnictví v Uherském Hradišti

Aktuální novinky

ALCINA Cashmere - péče pro pleť, tělo a ruceoblíbená zimní řada kosmetiky je opět tadyDetail

Kadeřnictví v Uherském Hradišti

Kadeřnice v tomto salonu jezdí několikrát ročně na odborné semináře, odkud přiváží ty nejnovější trendy a novinky pro Vás. Čím jsou výjimečně? Jejich postupy a střihy jsou maximálně propracované, dbají na to, aby domácí úprava pro klienty byla otázkou jen pár minut a vysvětlí, jakým jednoduchým způsobem o vlasy nadále pečovat. Na přání doporučí vlasové přípravky, které napomáhají klientům, aby byl účes nadále efektní, vlasy regenerované, barva stále zářivá, popřípadě poradí co s nadměrným vypadáváním vlasů, lupy, citlivou pokožkou a dalšími neduhy, s čím se klienti u svých vlasů potýkají.

Mimo klasické úkony jako je melírováni, barvení, přelivy, trvalé atd. se kadeřnice se dále specializují na svatební a společenské účesy, ozdravení vlasů brazilským keratinem, který vlasy vyhladí a zregeneruje až na 7 měsíců, a prodlužování a zahušťování vlasů technikou keratin. Na své si přijdou i pánové, kteří si můžou nechat natónovat své šediny. Tónování je natolik přirozené, že okolí uvidí jen jejich omlazený vzhled, nikoliv do očí bijící barvu.

Kadeřnice používají především vlasové barvy a přelivy značky Wella Professionals, se kterou mají více jak desetileté a také nejlepší zkušenosti. Prioritou kadeřnic je, aby vlasy vypadaly stále zdravě a při jejich práci nedocházelo k záměrnému poškození, protože jen zdravé vlasy jsou krasné.

V salonu můžete také zakoupit přípravky na vlasy značky Wella Professional, System Professional, L'oreal Professionel, a NIOXIN. NIOXIN je bezkonkurenční kosmetika v boji proti padání vlasů. 
 

MALIBU C

Malibu C je řešením pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály a chemické přísady, které zůstávají na vlasech a mohou zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky:

  • blednutí barvy
  • zašlé blond odstíny
  • ztráta lesku a pružnosti vlasů
  • problém s krytím šedin
  • zesvětlení vlasů

OLAPLEX

Přípravek OLAPLEX je unikátní svou patentovanou chemickou recepturou na obnovu vlasových vláken, který výrazně snižuje poškození vlasů. Při používání Olaplexu během barvení zůstanou vlasy přirozeně silné, předejde se jejich ztenčení a lámavosti konečků. 

Brazilský keratin CoCo's 

je revoluční metoda, která vyhladí a léčí Vaše poškozené vlasy. Tento intenzivní prostředek obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu po použití budou vlasy jemné, uhlazené a přirozeně lesklé po brazilském keratinu CoCo's se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky.

Aplikace keratinu

Aplikace trvá 2 - 4 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů, výsledky jsou viditelné okamžitě vaše vlasy vydrží krásně lesklé, hebké a vyhlazené 3-4 měsíce kúra obsahuje keratin, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů obnovuje přirozenou elasticitu vlasů, zvyšuje odolnost, hebkost a lesk vlasů. 

Upozornění pro zákazníky - vlasy se mohou umýt až po 3-4 dnech po aplikaci a nesmí se v této době nosit sepnuté.

Produkty - CoCo's brazilský keratin - prošly zkouškami Státního Zdravotního Ústavu v Praze a obdržely certifikát o zdravotní nezávadnosti pro EU. Je určeno pro vlasy barvené, melírované, krátké, rovné, vlnité, krepaté, křehké, lámavé, zničené apod. a přitom vlasy nijak chemicky nenarušuje.

Prodlužování a zahušťování vlasů

Prodlužování vlasů metodou keratin za tepla - používáme pouze pravé středoevropské vlasy značky PoPa. Vyznačují se vysokou kvalitou, mají dlouhou životnost a jsou k nerozeznání od vlastních. Jsou velmi jemné, necuchají se a nekrepatí. Lze objednat rovné, vlnité i kudrnaté různých délek a odstínů a poté je dále tónovat.

Vlasové studio

  • Barbora Blažková
  • Gabriela Gavalcová
  • Lenka Kolaříková
  • Lenka Veselá

Ceník služeb Kadeřnictví - vlasového studia

Nabídka našich služeb