Welness služby v Uherském Hradišti

Aktuální novinky

ALCINA Cashmere - péče pro pleť, tělo a ruceoblíbená zimní řada kosmetiky je opět tadyDetail

Welness služby v Uherském Hradišti

Vítejte ve Wellness studiu,

kosmetička, masérka a vizážistka Martina Jirská má v oboru dlouholetou praxi a své znalosti stále rozšiřuje na školeních a seminářích, na kterých se seznamuje s novými technologiemi - zejména přístrojová kosmetika Duolift Expert, permanentní make-up, dekorativní a pěstící kosmetika Alcina a další. 

Duolift Expert

Číslem jedna v tomto studiu je Francouzký kosmetický přístroj Duolift Expert, jehož špičkovou technologii využívají i světoznámé salony jako jsou Lancome, Christian Dior a Alghoterm. Ošetření tímto přístrojem nabízí péči, která se snoubí s maximálním požitkem pro Vaši pleť. Je to nejlepší volba proti tvorbě vrásek a viditelným stopám času.

Ultrazvuková liposukce US2A

Další z přístrojů, které umí pečovat o Vaši krásu, je ultrazvuková liposukce US2A. Tento ultrazvukový přístroj si hravě a bezbolestně poradí s nadbytečnými kily, pomerančovou kůží a hlavně s hluboko uloženým tukem, který je odváděn z těla přístrojovou lymfodrenáží.

Liftingová masáž

Ruční liftingová masáž obličeje je velmi oblíbená z důvodů regenerace a relaxace. Má hloubkové, detoxikační účinky, zaměřuje se na mimické svaly v obličeji a tím působí na příčinu vrásek. Zvyšuje schopnost regenerace a pružnost pokožky a má zásadní vliv na napětí v obličeji.

Tato metoda příznivě působí na vyhlazování obličejových vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pleti i samotných svalů. Ošetření provádíme včetně liftingové masky.

Permanentní make-up

V oblasti permanentního make-upu pracujeme s Mei-Cha pigmenty, které jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších pigmentů v současné době dostupných na trhu.

Dekorativní a pěstící kosmetika Alcina

Efekt dokonalého omlazení bude ještě účinnější, necháte-li si ošetřit pleť profesionální dekorativní kosmetikou Alcina. Veškeré produkty je samozřejmě možné zakoupit na místě, případně je pro Vás můžeme objednat.

Další služby

Tímto nabídka služeb zdaleka nekončí. Naše Wellness studio nabízí také masáž lávovými kameny, prohřívací, redukční zábal s chilli papričkami a další služby wellness služeb tradičních i nových technologií.

Ceník služeb Wellness studia

Nabídka našich služeb