Nehtové studio

Aktuální novinky

ALCINA Cashmere - péče pro pleť, tělo a ruceoblíbená zimní řada kosmetiky je opět tadyDetail

Nehtové studio

Gelové nehty jsou v současné době velmi oblíbené. Není divu, vždyť každá žena chce dobře vypadat a také se tak cítit. K upravenému vzhledu patří samozřejmě také pěstěné nehty, naše ruce nás reprezentují za každých okolností, jsou neustále na očích v práci i doma, proto bychom se měli snažit být příjemní sobě i našemu okolí.

Nejsou-li vaše přírodní nehty dostatečně kvalitní, abyste je mohli lakovat a zdobit, aby vypadaly reprezentativně, máte možnost se zaměřit na gelové nehty, které nahradí vaše přírodní nehty a navíc jsou velmi estetické. Gelové nehty ocení zejména ženy, které pracují s lidmi a chtějí mít neustále upravené nehty a tak mít gelové nehty přirozené a udržovaně krásné.

Chcete-li vymodelovat skutečně kvalitní gelové nehty, potřebujete prvotřídní UV gely. Velmi žádané jsou UV gely od Enii-nails. Gelové nehty jsou velmi pevné, dobře se modelují a existuje opravdu velké množství různých modelovacích UV gelů, takže po designové stránce nebudete ničím omezeny. 

Tady v nehtovém koutku centra krásy si vaše ruce a nehty vezme na starost zkušená manikérka  paní Renáta Václavíková s lety osvědčenými produkty značky Enii-nails

Gelové nehty lze nazdobit mnoha způsoby pomocí klasické bílé francie, která působí elegantně, čistě a velmi jemně, nebo jedna barva na celý nehet. Stačí si jen vybrat oblíbenou barvu či tip zdobení a nebo nechat nehtové designérce volnou ruku při tvoření originálního dílka na vašich nehtech...

Nabídka našich služeb